ObrazokArchivClankovOK

Predškoláci v škole

Vďaka návšteve v prváckej triede v ZŠ Lúčky, sa predškoláci už nevedia dočkať tej chvíle, kedy sa z nich stanú skutoční školáci. Predškoláci vzorne vydržali na celej vyučovacej hodine, ktorú viedla p. učiteľka Erika Kormančíková. Deti nadšenie neskrývali a tešia sa na zápis do 1. ročníka. 📷

© 2022

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.