ObrazokArchivClankovOK

Múzeum v LM

Trieda motýlikov sa dňa 25.05.2022 vybrala na exkurziu do Slovenského múzea ochrany prírody a jaskyniarstva do Liptovského Mikuláša. Deti si vychutnali cestu obecným minibusom, vlakom a potom sa nechali unášať skvelým programom o Vesmíre a Slnečnej sústave. Pani Ivete Oravcovej z múzea ďakujeme za pútavú prednášku a neskôr za milé tvorivé hranie na túto tému. 📷

© 2022

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.