ObrazokArchivClankovOK

Cukrová vata

Oslavy detí pokračujú v našej MŠ aj vďaka ATRAKCIE RUŽOMBEROK!! Deti si mohli užiť farebnú cukrovú vatu a nezabudnuteľnú kúzelnícku šou, ktorá vyčarila ich úsmevy a prekvapené pohlady. Ďakujeme aj všetkým hlasujúcim, ktorí sa pričinili o tento úžasný zážitok a získali pre nás výhru v podobe tejto Cukrovej vaty. ĎAKUJEME. 📷

© 2022

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.