Skip to main content

ObrazokArchivClankovOK

Zvieratká v zime

24. novembra navštívili našu materskú školu tety zo Slovenského múzea ochrany prírody a jaskyniarstva z Liptovského Mikuláša so vzdelávacím programom Zvieratká v zime. So sebou si priniesli nielen vypreparované ukážky zvierat, ale aj odliatky ich stôp, trus, rôzny obrazový materiál a prekvapenie, ktorým bolo divadielko o Červenej Čiapočke.

Pútavou formou nás oboznámili so životom medveďa, líšky, rysa, vlka, diviaka, veveričky a iných zvierat v zimnom období. Zahrali sa s nami niekoľko hier na pozornosť, pracovali na interaktívnej tabuli a za odmenu nám zahrali divadielko. Ich rozprávanie sa nám veľmi páčilo a tešíme sa na ďalšie stretnutie. 📷

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.