ObrazokArchivClankovOK

Deň Zeme 🌍

Deň Zeme oslavujú milióny ľudí na celom svete, ktorým záleží na našej planéte a ktorí chcú svojim konaním a správaním prispieť k jej zachovaniu pre ďalšie generácie. Aj malý krôčik každého z nás zmôže veľkú vec. Tak aj my sme tento rok boli EKO naladení. Mali sme pripravené rôzne činnosti - tvorivé, edukačné, pracovné, upratovacie, motivačné - aby sme sa dozvedeli, ako môžeme každý svojou troškou prispieť k ochrane Zeme. A treba začať už dnes. Preto nezabúdajme, že každý deň môže byť dňom Zeme. Fotogaléria

© 2021

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.