Skip to main content

ObrazokArchivClankovOK

Anglická olympiáda 🥉

V januári sa uskutočnila tradičná súťaž pre žiakov, ktorým ide angličtina o niečo lepšie – Olympiáda v anglickom jazyku. Tento rok sa jej okresného kola zúčastnilaj náš deviatak– v kategórii 1B sa predstavil Michal Vrzgula, ktorý nesklamal a umiestnil sa na krásnom 3. mieste  zo 16 zúčastnených škôl.

A ako táto súťaž prebiehala z pohľadu samotného súťažiaceho: „Čo sa týka samotnej súťaže, najviac ma potrápila časť zameraná na tvorbu príbehu, ktorý bolo treba vyskladať z viacerých obrázkov a príprava trvala iba 2 minúty. Ani cvičenie na posluch nebolo ľahké, bolo tam viac podobných možností a človek sa musel poriadne sústrediť. Mne asi najviac vyhovovali gramatické cvičenia.“

Na záver by sme sa chceli Michalovi za dobrú reprezentáciu školy poďakovať a veríme, že nadobudnuté skúsenosti v budúcnosti zúžitkuje.

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.