ObrazokArchivClankovOK

Moja správna voľba ?

Naši štvrtáci sa zúčastnili preventívneho programu “Moja správna voľba”, kde im pracovníci štátnej polície nielen poukazovali priestory polície a celu prebežného zadržania, ale hlavne ich vystríhali pred neduhmi, ako sú alkohol, drogy a cigarety.

Vyskúšali si aj okuliare, ktoré simulujú stav opitosti, zahrali si Človeče, nehnevaj sa, kde ak sa nesprávne rozhodli nasledoval trest. Dúfame, že aj na základe tejto prednášky sa v živote rozhodnú správne. ?

© 2021

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.