ObrazokArchivClankovOK

Deň vody

Pri príležitosti Svetového dňa vody, sme s triedou motýlikov navštívili čističku odpadových vôd v Lúčkach. Pán A. Zachar nás previedol celým areálom, porozprával kade priteká špinavá voda, kam odteká čistá voda a ako celá čistička odpadových vôd funguje. Zdôraznil, že čistička pracuje bez chémie - je čisto ekologická. Týmto ďakujeme za príležitosť spoznať aj takéto zaujímavé putovanie vody z našich domácností 🙂 📷

© 2022

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.