🐸 😺 🐵 🐶 🦊 🐮 🐷 🐗 🐭 🐨 🐰 🐻 🐔 🐴 🦓 🐲 🦉 🐠 🐟 🦔 🦌 🐪 🐢 🦆

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA

Vážení rodičia. V tomto školskom vzhľadom na výnimočnosť situácie musíte prihlásiť Vaše dieťa na plnenie povinnej školskej dochádzky v našej škole elektronicky. Fyzický zápis v škole sa tento školský rok neuskutoční.

Elektronicky je možné dieťa na plnenie povinnej školskej dochádzky v našej škole zapísať do 30. apríla 2020

K elektronickému zápisnému lístku sa dostanete cez tento odkaz.

2percentaAj tento rok sa na Vás obraciame s prosbou o poukázanie 2% dane z príjmov fyzických alebo právnických osôb Rodičovskému združeniu pri ZŠ s MŠ Lúčky. 2% z Vašej dane z príjmov budú priamou podporou našej školskej činnosti. Škole môžete darovať 2% prostredníctvom Rodičovského združenia, ktoré je ich oprávneným prijímateľom. Pre viac informácií a stiahnutie predvyplnených tlačív, navštívte prosím tento odkaz na našej stránke.