🐸 😺 🐵 🐶 🦊 🐮 🐷 🐗 🐭 🐨 🐰 🐻 🐔 🐴 🦓 🐲 🦉 🐠 🐟 🦔 🦌 🐪 🐢 🦆

ZÁPIS DO MAETRSKEJ ŠKOLY

Vážení rodičia. V tomto školskom vzhľadom na výnimočnosť situácie musíte prihlásiť Vaše dieťa do materskej školy výhradne elektronicky. Fyzický zápis sa tento školský rok neuskutoční.

Elektronicky je možné dieťa zapísať do 31. mája 2020

K elektronickému zápisnému lístku sa dostanete cez tento odkaz.

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA

Vážení rodičia. V tomto školskom vzhľadom na výnimočnosť situácie musíte prihlásiť Vaše dieťa na plnenie povinnej školskej dochádzky v našej škole elektronicky. Fyzický zápis v škole sa tento školský rok neuskutoční.

Elektronicky je možné dieťa na plnenie povinnej školskej dochádzky v našej škole zapísať do 30. apríla 2020

K elektronickému zápisnému lístku sa dostanete cez tento odkaz.

2percentaAj tento rok sa na Vás obraciame s prosbou o poukázanie 2% dane z príjmov fyzických alebo právnických osôb Rodičovskému združeniu pri ZŠ s MŠ Lúčky. 2% z Vašej dane z príjmov budú priamou podporou našej školskej činnosti. Škole môžete darovať 2% prostredníctvom Rodičovského združenia, ktoré je ich oprávneným prijímateľom. Pre viac informácií a stiahnutie predvyplnených tlačív, navštívte prosím tento odkaz na našej stránke.