Skip to main content

ObrazokArchivClankovOK

Psík Happy

23. septembra nás navštívila Veronika KubáňováPhysiocanis Akironka so špeciálne vycvičeným psíkom Happym. Na úvod sme sa všetci s Happym zoznámili, pohladkali ho a dali mu maškrtu. Veronika nás prostredníctvom prezentácie a pútavého rozprávania oboznámila s tým ako sa máme správať pri stretnutí so psíkom, čo môžeme a čo nemôžeme pri psíkovi robiť. Ukázala nám niekoľko povelov a trikov, za ktoré vždy Happyho odmenila. Veľmi sa nám páčilo, keď sme Happyho kŕmili s lyžičkou alebo keď hľadal granulky vo farebných kýblikoch. A ešte zábavnejšie bolo, keď Happy tancoval alebo sa hanbil, lebo si po sebe nepoupratoval. Nášho nového kamaráta sme nechceli ani pustiť domov a už teraz sa tešíme na jeho ďalšiu návštevu. ?

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.