Skip to main content

Deprecated: htmlspecialchars(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /www/z/s/u41940/public_html/modules/mod_search/mod_search.php on line 44

ObrazokArchivClankovOK

Plavecký výcvik 🏊‍♂️

V dňoch 10. 10. až 14. 10. sme absolvovali plavecký výcvik v plaveckej škole Tulipánik v Dolnom Kubíne. Na  kúpanie sme sa veľmi tešili a nevedeli sme sa dočkať, kedy nastane ten dlho očakávaný deň. V AquaRelaxe nás milo privítala teta Romanka, ktorá bola celý týždeň našou inštruktorkou plávania. Každé ráno sme sa museli najskôr poriadne rozcvičiť a ponaťahovať. Potom šup do sprchy a hurá do bazéna. Teta Romanka s nami robila rôzne hry s vodou, súťaže, učila nás ponárať, hľadať pod vodou hračky,  robiť bublinky do vody a splývať na bruchu aj chrbte. Ako dni ubiehali, naberali sme čoraz väčšiu odvahu a nebáli sme sa hľadať hračky aj v hlbšej vode, skákať do vody, či súťažiť  s tetou Romankou v plávaní. Na konci plaveckého výcviku sme boli odmenení mokrým vysvedčením a sladkou odmenou. Plavecký výcvik sa nám veľmi páčil a už teraz sa tešíme, keď sa sem opäť vrátime.

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.