Skip to main content

ObrazokArchivClankovOK

Deň s hasičom 🚒

Vraj to nie je náhoda, keď sa stane nehoda. Úraz, krádež, požiar vari? Už sa náhlia záchranári... o dôležitosti a význame práce záchranárov - konkrétne práci hasičov, nám bol porozprávať  nrtm. Branislav Hrbček ml. Deti so zatajeným dychom počúvali a pozerali čo všetko má správny hasič so sebou a na čo mu výstroj slúži. Odvážne deti si vyskúšali (ťažký) vrchný diel hasičského odevu, prilbu a opasok. Vonku čakalo hasičské auto, ktoré si deti poobzerali - čo všetko v sebe auto ukrýva. Vyskúšali si, aké ťažké sú prúdnice a niektorí aj sedadlo vodiča :)
 
Hasičovi Brankovi ĎAKUJEME a želáme mu veľa zdravia, sily a odvahy v jeho rizikovej práci. 📷
Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.