Skip to main content

Deprecated: htmlspecialchars(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /www/z/s/u41940/public_html/modules/mod_search/mod_search.php on line 44

ObrazokArchivClankovOK

Bacilky a vitamínky 🎭

... my sme silní, my sme iní, my papkáme vitamíny ...

spievali deti ešte dlho po divadelnom predstavení o Bacilkoch a Vitamínkoch z divadla Hoki-Poki, ktoré nám prišli zahrať do našej materskej školy 15. februára. Jazdiť s jednou rukou na bicykli? Mávať pri tom druhou rukou kamarátom? Alebo jazdiť úplne bez rúk? O tom, že sa to nemá, sa na vlastnej koži presvedčil Hoki, ktorý kvôli tomu spadol z bicykla a stratil pamäť. Zabudol na veeeeeľa vecí. Našťastie mala jeho kamarátka Poki pomocníkov - naše šikovné deti, ktoré jej pomohli Hokiho opäť naučiť všetko, čo zabudol. Ako používať čarovné slovíčka - prosím a ďakujem, prečo si treba umývať ruky, kvôli čomu nezabúdať jesť ovocie a zeleninu, ba dokonca i to, ako sa správne jazdí na bicykli.

Deti si takouto hravou formou upevnili tieto poznatky, pričom boli do celého interaktívneho predstavenia plného piesní zapájané.

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.