Skip to main content

Deprecated: htmlspecialchars(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /www/z/s/u41940/public_html/modules/mod_search/mod_search.php on line 44

ObrazokArchivClankovOK

Karneval 🥳

17. februára sa všetci v našej materskej škole premenili šibnutím čarovného prútika na rôzne rozprávkové bytosti, zvieratká, filmové postavy a všelijaké masky. Deti si počas karnevalu nielen dobre zatancovali, ale predviedli svoju šikovnosť v rôznych súťažiach. Hostili sa na dobrotách a maškrtách, ktoré priniesli do materskej školy ich rodičia. Touto cestou sa im chceme poďakovať. Každá maska bola odmenená medailou. Karneval bol plný zábavy, radosti, veselého smiechu a deti by boli najradšej, keby sa mohol konať každý týždeň. 😊 📷

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.