Skip to main content

ObrazokArchivClankovOK

Divadlo zo šuflíka 🐠

Viete, že na rybačke môžete z vody kadečo vyloviť? Ryby, žaby, alebo nič? Starému rybárovi sa stalo, že po dlhom neúspechu na rybačke vylovil zlatú rybku, ktorá plnila želania jeho ženy. A o tom, že chamtivosť rybárovej ženy sa nevypláca, sa mohli deti presvedčiť v zábavnej interaktívnej rozprávke o zlatej rybke, ktorá bola plná smiechu, radosti i poučenia.

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.