Skip to main content

Deprecated: htmlspecialchars(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /www/z/s/u41940/public_html/modules/mod_search/mod_search.php on line 44

ObrazokArchivClankovOK

Prečítaj mi rozprávočku

Mesiac marec sa niesol v našej materskej škole v duchu kníh. Oboznamovali sme sa so vznikom knihy, hrali sa na ilustrátorov a spisovateľov pri výrobe vlastných rozprávkových kníh a navštívili obecnú knižnicu. V tomto mesiaci nám prišli čítať rozprávky aj niektoré naše maminky, ocko a starká. Svojim pútavým čítaním nás vtiahli do sveta rozprávok. Touto cestou sa im chceme poďakovať, že si našli čas a prišli medzi nás. 📷

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.