Skip to main content

Deprecated: htmlspecialchars(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /www/z/s/u41940/public_html/modules/mod_search/mod_search.php on line 44

ObrazokArchivClankovOK

Návšteva knižnice

Dňa 15 marca navštívili deti z materskej školy obecnú knižnicu. Pani knihovníčka porozprávala deťom ako funguje knižnica, aké knihy sa v nej nachádzajú a ako sa ku knihám správať tak, aby nám robili radosť čo najdlhšie. Ukázala deťom oddelenia kníh, ktoré sa nachádzajú v knižnici a ako sa zakladá preukaz do knižnice. Nakoniec deťom prečítala rozprávku z vybranej knihy. Deti mali taktiež možnosť „prečítať“ si rôzne detské knihy z knižnice. Pri rozlúčke s pani knihovníčkou deti sľúbili, že sa ešte do knižnice vrátia aj spolu so svojimi  rodičmi. 📷

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.