Skip to main content

ObrazokArchivClankovOK

Valentínska pošta 💌

Už ste dostali niekedy odkaz, v ktorom stálo, že Vás má niekto rád? Že niekomu na Vás záleží? Je to nádherný pocit, keď sa niečo také dozvieme. Dôležité je, aby si každý z nás vedel uvedomiť, že má okolo seba ľudí, ktorých má veľmi rád, ale tiež, aby si každý uvedomil, že je potrebné to tým ľuďom aj povedať. Aspoň občas. Valentínska pošta bola na to perfektným prostriedkom. Vytvorili sme schránku a umiestnili ju do vestibulu školy už týždeň pred 14. februárom. Každý náš žiak mohol do tej schránky vhodiť „valentínku“ (teda vlastnoručne vyrobený valentínsky pozdrav) adresovaný tomu, koho má rád. V utorok žiaci siedmeho ročníka rozniesli pozdravy adresátom. Bolo krásne sledovať, akú zmenu na tvárach obdarovaných (a určite aj v ich srdiečku) dokázali láskavé odkazy vykonať. 📷

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.