Vyhlásenie zákonného zástupcu nájdete prostredníctvom tohoto odkazu (je potrebné doložiť ho vždy, keď sa dieťa vracia do školy po viac ako 3 dňoch).

Prosíme, aby do školy nechodili deti s príznakmi akéhokoľvek respiračného ochorenia. Každý žiak si so sebou nosí 2 rúška a balíček hygienických vreckoviek.

Na základe odporúčania MŠVVaŠ SR riaditeľ ZŠ s MŠ, Lúčky 521 vydáva pokyn, upravujúci podmienky prevádzky a vnútorného režimu  ZŠ s MŠ Lúčky na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia žiakov a zamestnancov školy. 

Prosíme Vás o sledovanie usmernení a ich zmien podľa opatrení a rozhodnutí Úradu verejného zdravotníctva SR. 

Dokument nájdete prostredníctvom tohoto odkazu - aktualizácia 12.10.2020

Hviezdoslavov Kubín

Už býva zvykom, že na začiatku marca sa na našej škole uskutočňuje recitačná súťaž Hviezdoslavov Kubín. Nebolo to mu inak ani dnes. Svoje sily si zmeralo 22 recitátorov, ktorí súťažili v 3 kategóriách poézie a prózy. Víťazi každej kategórie nás budú reprezentovať 24. a 25. marca na okresnom kole v Ružomberku. Všetkým zúčastneným ďakujeme za krásny umelecký zážitok a víťazom prajeme veľa šťastia na okresnom kole. 📷

Novinky pre deti

Hovorí sa, že „samochvála smrdí“, ale nás chvália naše deti, lebo podľa nich chodia do NAJLEPŠEJ ŠKOLY V OKOLÍ. 😊 Dôvod tohto chválenia je pritom veľmi jednoduchý. Menším žiakom sme urobili radosť veľkoplošnými kobercami, na ktorých môžu cez prestávky stavať ešte väčšie mestá z lega a ešte dlhšie dráhy pre autá. Väčší žiaci zas cez prestávky odložili mobily a čas trávia na chodbách hraním na calcetto (stolný futbal), alebo relaxujú v krásne farebných sedacích vakoch, ktoré majú v každej triede. 📷

Jesenné prázdniny začnú za ...


Dní
:
Hodín
:
Minút
:
Sekúnd

© 2018

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.