Voľné pracovné miesta 👩🏻‍💼

Aktuálna ponuka pracovných miest: 1

Informácie o voľnom pracovnom mieste – učiteľka v materskej škole

• Na výberové konanie budú pozvaní najvhodnejší uchádzači.
  • Predpokladané ukončenie výberového konania 17.06.2022.
  • Predpokladaný nástup do zamestnania 31.08.2022

Vzdelanie
Podľa vyhlášky 1/2020 Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky z 23. decembra 2019 o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov. Vzdelanie pedagogického smeru

• Úplné stredné odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
  • Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Odmeňovanie
Podľa zákona 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v závislosti od dosiahnutého vzdelania a dĺžky započítanej praxe.

Ďalšie požiadavky

• schopnosť pracovať v tíme
  • samostatnosť
  • organizačné zručnosti
  • komunikatívnosť

Požadované doklady

• žiadosť
  • profesijný životopis
  • súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy
  • doklady o vzdelaní
  • čestné prehlásenie, že uchádzač nemá záznam v registri trestov
  • lekárske potvrdenie o spôsobilosti na výkon povolania – po výberovom konaní doloží víťazný uchádzač

Pracovný pomer je na dobu určitú na jeden rok, s možnosťou následného predĺženia.