Skip to main content

Deprecated: htmlspecialchars(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /www/z/s/u41940/public_html/modules/mod_search/mod_search.php on line 44

ObrazokArchivClankovOK

Školská liga v prehadz.

Prehadzovaná na našej škole. Dňa 7. 3. 2023 odštartovala školská liga v prehadzovanej, v ktorej sa predstavia žiaci z druhého stupňa. Úvodný zápas sa proti sebe postavili piataci a šiestaci. Zápas bol naozaj napínavý a obetavosť piatakov bola veľmi vysoká. Žiaľ ich nasadenie nestačilo. Presne smerované lopty šiestakov ich posunuli až do víťazstva. Nakoniec výsledok zápasu 3:0 (6.A - 5.A). Prečo sa zapojiť? Šport a aktívny pohyb pozitívne vplýva na duševne a fyzické zdravie žiakov. Súťažná hra stmeľuje kolektív a udržuje dobre vzťahy medzi triedami.
 
Každý utorok o 13:00 sa môžeš prísť pozrieť na hru svojich súperov alebo podporiť svojho favorita.  Radi ťa uvidíme a strávime spoločne ešte nejaký ten čas po škole spoločne. Utorok  14. 3. zápas 5.A vs. 7.A. 🏐 📷
Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.