Skip to main content

ObrazokArchivClankovOK

Stolnotenisový turnaj🏓

Po pár mesiacoch intenzívneho trénovania v stolnom tenise si naši mladší a starší žiaci zmerali svoje sily. Počas januára sa v rámci krúžkovej činnosti konali turnaje jednotlivcov, ktorých sa  zúčastnili všetci žiaci navštevujúci krúžok (spolu 20 žiakov). Vo veľkej prevahe dominovali chlapci, no nemali sa za čo hanbiť ani dievčatá.  Do semifinále postúpili 8 žiaci, z toho 3 dievčatá Lenka Senková, Darinka MatulováPaulínka Turčoková.

Piatok 3.2.2023 overil ich kvality. Na 3 stoloch to pekne odsýpalo, prišli aj sklamania z prehry, s ktorými sa hráči museli zmieriť a v popoludňajších hodinách sme mali ping-pongových favoritov: na 1. mieste sa umiestnil Andrej Straka (6. ročník), 2. miesto patrilo Marekovi Mišíkovi (7. ročník) a 3. miesto Martinkovi Pšenkovi (5. ročník). Majstrom srdečne gratulujeme.

Atmosféra bola priateľská, dobre sme si zahrali, partia hráčov bola fajn. Takže tento 1. ročník mladých ping-pongistov, ako sme si ho nazvali, nebude určite posledný, už teraz sa tešíme na ten nasledujúci. 😊 📷

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.