Skip to main content

ObrazokArchivClankovOK

Matematické súťaže

Predstavujeme vám našich tohtoročných malých aj veľkých „klokankov“, ktorí sa zapojili do medzinárodnej súťaže MATEMATICKÝ KLOKAN. Niektorí dosiahli naozaj krásne výsledky a prekonali až 94 % súťažiacich vo svojej kategórii. Máme aj piatich „statočných“ z 2. stupňa, ktorí sa zapojili do celoročnej matematickej súťaže MAKS. Riešili úlohy jednotlivých súťažných kôl a vydržali až do konca, za čo sme na nich patrične hrdí. Zo všetkých súťažiacich sa veľmi tešíme a ďakujeme rodičom, že podporujú účasť detí v týchto súťažiach a umožňujú tak rozvíjať ich matematický talent. 📷
Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.