Skip to main content

ObrazokArchivClankovOK

Noc výskumníkov

Dopoludnie plné rôznych zážitkov z oblasti vedy, techniky a výskumu mali žiaci 8. ročníka počas Európskej noci výskumníkov. Táto zaujímavá vedecká noc sa uskutočnila 29. septembra v OC MAX v Poprade,kde hlavným mottom tohto ročníka bolo „MOJÍM POVOLANÍM JE VEDA“. Prostredníctvom pokusov a interaktívnych aktivít sa ukázalo, že za všetkými javmi okolo nás a dejmi v prírode sú vedecké vysvetlenia a princípy. Žiaci si jednoduché pokusy vyskúšali a lepšie spoznali vedu a ľudí, ktorí za ňou stoja. 📷

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.