Skip to main content

ObrazokArchivClankovOK

YPSILON – SLOVINA JE HRA

Tento školský rok sa naša škola po prvýkrát zapojila do celoslovenskej súťaže YPSILON – slovina je hra. Do súťaže sa prihlásilo 11 660 žiakov z celého Slovenska. Našu školu reprezentovalo 12 detí. Oceňujeme, že všetci naši súťažiaci sa stali aj úspešnými riešiteľmi. Srdečne blahoželáme najmä Anetke H. (3. A), Táničke G. (4. A), Lucke J., Anetke S. a Aničke S. (5. A), ktoré v súťažnom teste dosiahli vynikajúce výsledky nad 90%.

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.