Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov

Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov v ZŠ s MŠ Lúčky 521

Názov projektu: Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov

Typ projektu: dopytovo-orientovaný projekt

Operačný program: Ľudské zdroje

Prioritná os: vzdelávanie

Kód projektu v ITMS: 2014+: 312011Y720

Trvanie projektu: 12/2020 – 11/2022

Predĺženie projektu: 08/2023

Projekt „Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov “ sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

Riadiaci orgán: www.ludskezdroje.gov.sk

Sprostredkovateľský orgán: www.minedu.sk